Nieuws

VAB Afbouwgroep / Banier schenkt 100 Kerststollen aan Hulpgroep Geven en Nemen

16 december 2020

VAB Afbouwgroep / Banier schenkt 100 Kerststollen aan Hulpgroep Geven en Nemen

Een heerlijke extraatje in de vorm van een lekkernij tijdens de Kerstdagen is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Daarom brachten wij vandaag 100 Kerststollen van Bakkerij 2in1 bij de vrijwilligers van Hulpgroep Geven en Nemen, zodat zij die tijdens deze donkere dagen voor de Kerst kunnen uitdelen aan de hulpbehoevende gezinnen binnen onze gemeente. Want… zo weten wij zeker, dit komt goed terecht!

Het prachtige doel van deze hulpgroep is om mensen te helpen die het door omstandigheden niet zo breed hebben. Mensen kunnen zich voor een jaar inschrijven bij de hulpgroep. In die periode ondersteunt de hulpgroep hen op allerlei gebied en kunnen leden een buffer opbouwen of eventueel hun schuld aflossen, zodat ze daarna op eigen benen verder kunnen.
Wij willen onze dank dan ook uitspreken naar de vrijwilligers van de hulpgroep die zich het hele jaar door inzetten voor de minderbedeelden in onze gemeente.

Wij wensen iedereen fijne feestdagen, zorg voor elkaar!